Kurumsal

Born Otomasyon ailesi ile tanışın.

Hakkımızda

Firmamız; özel sektörde 13 yıllık tecrübe ile elektrik otomasyon panoları ve sensörlerin montajı, kablolama, yazılım devreye alma işleri, üretim aşamasında bakım onarım, iyileştirme faaliyetleri gibi süreçleri geçirdikten sonra Born Otomasyon olarak adını sektöre duyurmuştur. Proses otomasyonu yazılım, arıza giderme, revizyon, iyileştirme ve danışmanlık gibi tecrübeleri, müşterilerimizle paylaşmayı amaçlamaktadır.

0

Proje

Tamamladığımız projeler ile gurur duyuyoruz.

+ 0

Müşteri

Bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

Kalite Politikamız

Otomasyon sistemleri alanında faaliyet gösteren firmamız kalite yönetim sistemini en üst düzeye ulaştırabilmek için aşağıdaki hususlar doğrultusunda politikasını belirlemiştir.
Amacımız kalite bilincini tüm süreçlerde sistematik ve sürdürülebilir şekilde sağlamak ve kalite yönetim kurallarına uyarak sistemimizi iyileştirmektir.

Yaratıcılık

Yaratıcılığı, katma değer sağlayıcı çalışmalarımızın kaynağı olarak görür ve bu kaynağın devamlılığı için Born Otomasyon olarak bilgilerimizi ve yeterliliklerimizi sürekli geliştiririz.

Takım Çalışması

Çalışanlarımızla, müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle ortak hedefler doğrultusunda işbirliği yapar, hem sorumluluğun hem de başarının gururunu paylaşırız.

Müşteri İlişkileri

Müşteri memnuniyetini artırma hedefi doğrultusunda, müşteri beklentilerini anlamaya ve bu beklentileri sürekli olarak gerçekleştirmeye üst düzeyde önem veririz.

İş Ahlakı

Şirketimizin etkin yönetimi için müşterilerimizle toplumla ve birbirimizle olan tüm ilişkileri, etik ve yasal temeller üzerine kurar; her zaman dürüst, adil ve şeffaf davranır; verdiğimiz sözleri tutarız.

Güvenilirlik

Ulusal ve uluslararası kanuna, düzene ve değerlere uyar; müşterimizin ve tedarikçilerimizin iş yaşamlarına saygılı davranır; ilişkilerimizde güvenilir olmaya özen gösteririz.

Kalite

Born Otomasyon ailesi olarak; kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimser ve bu anlayışımızı tüm ürünlerimize, hizmetlerimize ve müşteri ilişkilerimize yansıtırız.

Vizyonumuz

Tüm otomasyon sistemlerini son teknolojiyi kullanarak ve ciddi AR-GE çalışmalarıyla üretken, Endüstri ve Sanayiye yön vererek ülkemize katma değeri yüksek sistemler kazandırarak Türkiye’nin otomasyon üzerine hiçbir noktada geride olmadığını tüm dünyaya göstermektir.

Misyonumuz

Güvenirliği, teknolojinin takipçisi olan özellikleriyle, sektörü en başa taşımayı başaran; teknolojinin takipçisi, vizyon sahibi ve deneyimli mühendis ve teknisyen kadrosuyla, proje ve teknik koordinasyondan, bakım ve onarıma kadar müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilen bir firma olmayı sürdürmektir.